Specjalista ds. Wsparcia IT

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?

Zakres obowiązków

TWOJA ROLA

Będziesz odpowiedzialny / odpowiedzialna za codzienne wsparcie infrastruktury IT oraz użytkowników IT w lokalizacjach lokalnych i zdalnych, a także przygotowanie i prowadzenie nowych projektów.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Obsługa zapytań użytkowników dotyczących systemów komputerowych i sprzętu IT
  • Instalowanie, konfigurowanie i nadzorowanie prawidłowego działania infrastruktury i sprzętu IT
  • Współpraca ze wszystkimi pracownikami IT w kraju i za granicą (Europa środkowo-wschodnia)
  • Przygotowanie i realizacja projektów lokalnych i zagranicznych
  • Zarządzanie zasobami IT
  • Wsparcie wyboru i zakupu sprzętu IT
  • Uzupełnianie i weryfikowanie dokumentacji IT

Wymagania

CHĘTNIE Z TOBĄ POROZMAWIAMY, JEŻELI:

  • Masz min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (usługi wdrożeniowe i dostawcze, utrzymanie środowiska komputerowego: komputery, drukarki, serwery, sieci)
  • Znasz sieci komputerowe
  • Doskonale radzisz sobie z analizą i rozwiązywaniem problemów, lubisz i potrafisz udzielać pomocy użytkownikom (w obszarze IT)
  • Umiesz pracować pod presją czasu
  • Jesteś niezależną, samodzielną, dobrze zorganizowaną i otwartą osobą, która potrafi dobrze mówić i pisać po angielsku
  • Znasz urządzenia sieciowe Cisco/HP i ich konfigurację to będzie to dużym plusem
  • Masz prawo jazdy kat. B i możliwość podróżowania na krótkie (w PL, kilka razy w miesiącu) i długie (w CE, kilka razy w roku) dystanse.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań i ciekawych ludzi w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do najnowszych technologii i najlepszych marek rozwiązań i usług IT

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ W CEVA

Cenimy Twój rozwój zawodowy i osobisty. Dlatego udostępniamy wiele możliwości rozwoju kariery w CEVA. Dołącz do CEVA, aby rozpocząć pełną wyzwań karierę.

#DareToGrow

Dodatki do urlopu
Dodatkowe ubezpieczenie
Dofinansowanie do nauki języka obcego
Program poleceń pracowników
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest:
    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o., ul. Sukiennicza 7, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-15-71-905
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

    As a global organization, and as part of the CMA CGM Group, diversity is critical to our business success; only when we can reflect the cultures, languages, behaviors and local knowledge of our customers, we can succeed. By employing people with different experiences and abilities, we expand our knowledge and increase our creativity and innovation.

    Please note:  Legitimate CEVA Logistics recruitment processes include communication with candidates through recognized professional networks, such as LinkedIn or via an official company email address: firstname.lastname@cevalogistics.com. We recommend that you do not respond to unsolicited business propositions and/or offers from people with whom you are unfamiliar.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:CEVA Logistics Poland Sp. z o.o., ul. Sukiennicza 7, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-15-71-905zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)