Pomoc kuchenna

Centralna Baza Ofert Pracy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- Czyszczenie, sprawdzanie i porządkowanie naczyń,
- Czyszczenie, sprawdzanie i porządkowanie przyborów kuchennych,
- Wstępne przygotowanie warzyw,
- Wykonywanie i stosowanie codziennych czynności porządkowych zgodnie ze stanowiskiem,
- Sprzątanie i monitorowanie czystości pomieszczeń kuchennych,
- Realizowanie zadań powierzonych przez przełożonego,
- Praca pod presją czasu,
- Praca na zmywaku.
Kuchnia polska i śródziemnomorska.
Godziny pracy - do ustalenia, dyzpozycyjność: 8:00-18:00, także w weekendy.

- przyjazną atmosferę w pracy,
- elastyczny grafik pracy,
- bezpłatne posiłki pracownicze,
- bezpłatną możliwość korzystania ze sportów Klubu sportowego Match Point,
- możliwość rozwoju,
- stawkę na poczatek - 18zł/h netto (stawka uzależniona od umiejętności i rodzaju umowy)

Oferta dostępna w sali G.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 661 131 111.

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: minimalne doświadczenie w pracy w kuchni, praca pod presją czasu

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 23 do 23 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (18 zł netto/godz.)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Miejsce pracy
  • Ślęza pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)