REVICO S.A.

ELEKTROMONTER

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 6 050-8 400 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

REVICO S.A. Zakład Elektromontaż Wrocław jest specjalistyczną firmą zajmującą się kompleksową realizacją inwestycji w branży elektroenergetycznej - w ramach grupy kapitałowej jest dużym przedsiębiorstwem.

Praca w delegacji głównie na terenie Dolnego Śląska od poniedziałku do piątku, sporadycznie realizacja zadań na terenie Wrocławia.

Praca z osobami nastawionymi na współpracę oraz dzielenie się wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji i sieci elektroenergetycznych nN, SN
  • montaż aparatury elektrycznej obwodów wtórnych
  • montaż aparatury elektrycznej obwodów pierwotnych
  • wykonywanie linii kablowych SN i nn
  • montaż rozdzielnic SN i nn

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku elektromontera min. 1 rok
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat B (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Kolejność umów: okres próbny (3 m-ce), kolejna umowa na cz. określony (1 rok) i umowa stała
  • Stawka za rbg 36-50 zł brutto, śr. ilość rbg w m-cu – 168,
  • Za pobyt w delegacji: diety i zakwaterowanie (495 zł/tydzień) rozliczany w systemie tygodniowym,
  • W okresie jesienno-zimowym ryczałt na posiłki regeneracyjne (600 zł/ netto /m-c)
  • Zapłata za nadgodziny wg Kodeksu Pracy,
  • Premie motywacyjne, miesięczne,
  • Dofinansowanie do wczasów,
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Paczki świąteczne dla dzieci, premie świąteczne.

OSOBA WSKAZANA DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY ZE STRONY REVICO:

Anna Brożyna – 609 980 173

  • Administratorem danych osobowych jest REVICO S.A. 09-472 Słupno Mirosław, ul. Długa 3, NIP: 7743094172. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)