Specjalista ds. zamówień - wymagany j. niemiecki!

Gunnebo

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Grupa Gunnebo to wiodący, globalny dostawca zabezpieczeń oferujący szereg zrównoważonych produktów, usług i oprogramowania dla handlu detalicznego, transportu zbiorowego, budynków publicznych i komercyjnych, obiektów przemysłowych i wysokiego ryzyka oraz banków. Gunnebo składa się z trzech Business Unitów: Safe Storage, Entrance Control i Cash Management, działając w ponad 25 krajach na świecie.

Masz doświadczenie w dziale supply chain lub logistyki?
Bardzo dobrze porozumiewasz się w języku niemieckim?
Programy komputerowe to dla Ciebie łatwizna?
Nie czekaj aplikuj - Stanowisko Specjalisty ds. zamówień czeka właśnie na Ciebie.

Aktualnie, Gunnebo Polska Sp. z o. o., będąca częścią Grupy Gunnebo, poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ /SUPPLY CHAIN ADMINISTRATOR

Miejsce pracy: biuro w Kaliszu

OBOWIĄZKI
• Kompleksowe procesowanie i realizacja zamówień w systemie D365 (wprowadzanie zamówień, wysyłanie ich, monitorowanie statusu etc.)
• Kontakt z dostawcami, klientami oraz magazynami w języku obcym
• Koordynowanie działań dotyczących dostaw towarów (eksport, import, współpraca z firmami transportowymi, wycena transportów, rezerwacja transportów etc.)
• Współpraca z agencjami celnymi
• Wsparcie w procesach inwentaryzacji
• Udział w optymalizacji procesów logistycznych
• Udział w spotkaniach usprawniających procesy zamówień magazynowych
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
• Identyfikacja problemów, rozwiązywanie bądź ich eskalacja
• Współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA
• Minimum rok doświadczenia w obszarze logistyki/supply chain/order management/
• Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację – warunek konieczny
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
• Bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu OFFICE
• Samodzielność, zorientowanie na proces oraz umiejętności pracy pod presją czasu;
• Komunikatywność

OFERUJEMY
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie z tradycjami
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i umiejętności
• Benefity pracownicze, a w nich m.in.: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny w całości opłacany przez pracodawcę, kursy języka angielskiego w pełni finansowane przez firmę, raz do roku świadczenie urlopowe
• Elastyczne formy pracy (praca zdalna, hybrydowa, stacjonarna)
• Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

Wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych najpóźniej do 31 maja 2022r. na adres: @ lub za pośrednictwem portalu.
Miejsce pracy
  • Kalisz
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)