Spedytor Międzynarodowy FTL z j. angielskim

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

XPO Transport Solutions Poland należy do grupy XPO Logistics, jednego z 10 największych globalnych dostawców rozwiązań transportowych i logistycznych. XPO dostarcza nowatorskie rozwiązania dla łańcucha dostaw 69 firmom z listy Fortune 100. Obsługujemy ponad 50 000 Klientów, zatrudniamy 100 000 Pracowników, w ponad 1500 lokalizacjach, w 30 krajach. Z 16 000 pojazdów i 40 000 naczep, jesteśmy dumnymi posiadaczami największej floty własnej w Europie. Stale współpracuje z nami 10 000 pojazdów podwykonawców, a ponad 100 obsługuje naszych Klientów za pośrednictwem międzynarodowej sieci spedycyjnej. Rozwijamy się na całym świecie i nieustannie poszukujemy utalentowanych osób na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, które potrafią dostarczać najwyższej jakości usługi dla naszych Klientów.

XPO Transport Solutions Poland należy do grupy XPO, jednego z 5 największych globalnych dostawców rozwiązań zarządzania transportem. XPO dostarcza nowatorskie rozwiązania dla łańcucha dostaw dla niemal 70% firm z listy Fortune 100. Obsługujemy ponad 50000 Klientów, zatrudniamy 97000 Pracowników, w ponad 1500 lokalizacjach, w 30 krajach. Z 15500 pojazdami i 40000 naczepami, jesteśmy posiadaczami największej floty własnej w Europie. Stale pracuje z nami 10000 pojazdów podwykonawców, a ponad milion obsługuje naszych Klientów za pośrednictwem międzynarodowej sieci spedycyjnej, co czyni XPO drugą firmą spedycyjną na świecie.

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy FTL

Lokalizacja: Oddział Żerniki k/Poznania

WE ARE SAFE I RESPECTFUL I ENTREPRENEURIAL I INNOVATIVE I INCLUSIVE

Zakres obowiązków

Główny zakres obowiązków obejmie:

  • Budowanie satysfakcjonujących relacji biznesowych z Klientami i/lub Przewoźnikami
  • Ustalanie warunków współpracy
  • Kompleksową obsługę w zakresie realizowanych zleceń transportowych
  • Raportowanie
  • Współodpowiedzialność za realizację budżetu oddziału
  • Prowadzenie floty podwykonawczej
  • Praktyczne wykorzystanie giełdy Transporeon

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, które świetnie odnajdują się w pracy z systemami, swobodnie porozumiewają się w j. angielskim, posiadaja praktyczną umiejętność działąnia na giełdzie Transporeon, a przede wszystkim uwielbiają pracę w branży TSL.

Oferujemy

XPO Logistics oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne zarobki dla najbardziej przedsiębiorczych (top 10 w Polsce)
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do nauki, pracowniczy program kapitałowy (PPK)
  • Dostęp do ogromnej, multikulturowej, międzynarodowej bazy szkoleń / warsztatów / treningów
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
  • Pracę w fajnym Zespole lubiących się ludzi:-)
  • Przed wysłaniem aplikacji koniecznie proszę przeczytać poniższe oświadczenie -

    wysłanie aplikacji jest równoznaczne z akceptacją jej założeń.

     Informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez PanaPanią dokumentach aplikacyjnych jest spółka XPO Transport Solutions Poland sp. Z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Chemiczna 5.

    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).

    Pana/Pani dane osobowe, pod warunkiem wyrażenia takiej zgody, będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych -

    lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.

    Nadto, w przypadku wyrażenia takiej woli, w dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez XPO Transport Solutions Poland z siedzibą w Zielonej Górze w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.”

Miejsce pracy
  • Poznań
Wynagrodzenie
  • 5 000 - 10 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)