Specjalista ds. Social Media

Specjalista ds. social media

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwradzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

Zakres obowiązków

  • publikowanie postów w social mediach, odpowiadanie na komentarze
  • tworzenie przyjaznych treści z uwzględnieniem SEO
  • tworzenie strategii: angażowanie nowych formatów i narzędzi
  • sporządzanie i analiza raportów
  • udział w prowadzonych projektach
  • współpracę z agencjami

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji
  • znajomość platform przeznaczonych do komunikowania się
  • dobra organizacja, otwartość na zmiany, elastyczność

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnym dziale marketingu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

    Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).”

Miejsce pracy
  • Gorzów Wielkopolski
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)