AUDIT HR Sp. z o.o.

DYREKTOR ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO (K/M) branża rolno-spożywcza

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Dyrektor/prezes

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

DYREKTOR ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO (K/M)
branża rolno-spożywcza

/miejsce pracy: okolice Gorzowa Wlkp., woj. lubuskie/

Zakres obowiązków

  • Rozwój i doskonalenie funkcjonowania nowouruchomionego zakładu produkcyjnego
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania zakładu produkcyjnego w pełnym zakresie
  • Wyznaczanie oraz nadzór nad realizacją planów krótko-, średnio- i długookresowych
  • Skuteczne rozwiązywanie problemów bieżących organizacyjnych, produkcyjnych i personalnych
  • Ustalanie i realizacja harmonogramów produkcji, planowanie zasobów, zapewnienie i kontrola jakości surowców, kontrola procesu produkcyjnego i wyrobów gotowych
  • Zarządzanie zespołem – budowanie, motywowanie, rozwijanie oraz podnoszenie kwalifikacji zespołu
  • Zapewnienie realizacji procesu produkcji zgodne z wymaganiami obowiązujących polityk i procedur jakościowych i higienicznych, GMP
  • Planowanie i dalszy rozwój zasobów zakładu – pracowników, sprzętu i wyposażenia w celu stałej poprawy wydajności, efektywności, jakości i bezpieczeństwa produkcji
  • Planowanie i wdrażanie przedsięwzięć optymalizacyjnych, ciągła poprawa wydajności i efektywności realizowanych procesów oraz wykorzystania zasobów, tworzenie skutecznych narzędzi w tym zakresie
  • Raportowanie wyników produkcyjnych oraz realizacji budżetu zakładu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu zakładem produkcyjnym
  • Doświadczenie związane z pracą w branży rolno-spożywczej lub pokrewnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności managerskie i interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Wiedza, umiejętności i doświadczenie z zakresu podnoszenia wydajności i efektywności oraz optymalizacji procesów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu, wyznaczanie i rozliczanie celów oraz priorytetów, dotrzymywanie terminów
  • Znajomość zasad i narzędzi LEAN oraz doświadczenie w ich wykorzystaniu m.in. VSM, VM oraz TPM
  • Znajomość metodologii i zasad oraz doświadczenie z zarządzaniu projektami (PM)
  • Mentalność „hands-on” i „team player”, nieszablonowy i kreatywny sposób myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy: kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Elastyczne godziny pracy, tryb zadaniowy
  • Możliwość rozwoju rozwój w ramach firmy, w dynamicznym start-up, właśnie dynamicznie się skalującym i zwiększającym produkcję, notowanym na giełdzie GPW, rynek New Connect w Warszawie
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie WARTA, karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna
  • Administratorem danych osobowych jest AUDIT HR Sp. z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 20, NIP: 5993072584. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)