Konsultant ds. sprzedaży w salonie Play w Gorzowie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jeśli poszukujesz pracy, która pozwoli Ci zdobyć doświadczenie zawodowe, jeśli chcesz mieć możliwość rozwoju zawodowego zbudowanego na bazie odpowiedniego systemu szkoleniowego i jednocześnie pracować w miłej atmosferze oraz dynamicznym zespole, to dołącz do nas.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować:

  • Sprzedażą usług Play,

  • Bezpośrednim i telefonicznym kontaktem z klientem

  • Tworzeniem oraz utrzymywaniem relacji z klientami salonu

  • Realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania

Czego od ciebie oczekujemy?

  • Wytrwałości w dążeniu do celu,

  • Zaangażowania oraz samodyscypliny,

  • Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Umiejętności ukierunkowania pracy na wyznaczony cel,

  • Pozytywnego nastawienia,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konsultant (jeśli takiego nie masz - wszystkiego Cię nauczymy).

Oferujemy

Co od nas otrzymasz?

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Szkolenie produktowe i sprzedażowe

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + kilkuskładnikowa premia za wyniki sprzedażowe)

  • Dodatkowe konkursy sprzedaży

  • Doskonałą atmosferę,

  • pakiet Multisport
  • Administratorem danych osobowych jest PUH Promar Mariola Wysocka 66-400 Gorzów Wielkopolski Strażacka 145, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PUH Promar Mariola Wysocka 66-400 Gorzów Wielkopolski Strażacka 145, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)