Koordynator ds. Wdrożenia FDA

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu wdrożenia wymagań FDA w zakładzie produkcyjnym
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją systemową zgodną z wymaganiami systemu jakości BRC
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją systemową zgodną z wymaganiami FDA
  • Nadzór jakościowy nad przebiegami procesów produkcyjnych oraz kontrolowanie standardów higienicznych w tym procesie
  • Inicjowanie działań mających na celu wzrost jakości produktów oraz ustalanie niezbędnych działań korygujących i zapobiegawczych
  • Współpraca z działami operacyjnymi w zakresie jakości wyrobu gotowego
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Raportowanie wyników do Kierownika Działu jakości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności, towaroznawstwo lub kierunki pokrewne
  • Znajomość globalnych systemów jakości i bezpieczeństwa żywności zgodnych z GFSI (m. in. IFS, BRC)
  • Znajomość wymagań prawa żywnościowego obowiązującego na rynku amerykańskim
  • Znajomość zasad opracowywania i wdrażania Planu Bezpieczeństwa Żywności wg wytycznych FDA - mile widziane
  • Mile widziane kwalifikacje PCQI
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Możliwość wsparcia zespołu i organizacji, która bardzo dynamicznie rozwija się: nowe linie produkcyjne
  • Rynkowe stawki płacowe
  • Formę współpracy: UoP lub B2B
  • Dopuszczamy możliwość pracy hybrydowej
  • Stabilne miejsce zatrudnienia: po wdrożeniu i owocnej pracy nad FDA gwarancja zatrudnienia
  • Administratorem danych osobowych jest FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)