Specjalista ds. Transportu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.06.2022

Spedytor

Umowa o pracę

Pekabex od 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele w sześciu fabrykach w: Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Aktualnie szukamy Pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy zespołu kierowców;
  • Negocjowanie stawek transportowych;
  • Optymalne planowanie tras przejazdowych;
  • Kontrolę i rozliczanie budżetów transportowych;
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi którzy zlecają transporty.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe logistyczne (dodatkowym atutem będzie tytuł inżyniera);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Umiejętność organizacji pracy;
  • Duża samodzielność i asertywność w kontaktach interpersonalnych;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i odpowiedzialność.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)