Elektronik

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Elektronik

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych.

Zakres obowiązków

  • kompletowanie elementów elektronicznych,
  • montaż elementów przewlekanych i powierzchniowych,
  • przygotowywanie wiązek elektrycznych - zgodnie z dokumentacją

Wymagania

  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i instrukcjami
  • znajomość obsługi prostych urządzeń i przyrządów monterskich
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełnym etacie - umowa o pracę
  • praca w systemie jednozmianowym (pn-pt;7-15)
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z regulaminową premią
  • sfinansowanie kosztów szkoleń zawodowych i egzaminów
  • praca zarówno dla kobiet i mężczyzn
  • „Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Energoaparatura S.A. przy ul. Pułaskiego 7 w Katowicach (40-273). Aby skontaktować się z Administratorem mogą Państwo wysłać wiadomość na następujący adres e-mail: administracja@enap.com.pl bądź skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 32 728 54 94 Dane osobowe są przetwarzane przez nas wyłączenie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko pracownika w dziale Kadr i Płac, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a) RODO. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)