Specjalista ds. e-commerce (model fulfillment)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022

Specjalista ds. e-commerce

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

ZADANIA:

  • Współudział w planowaniu, wdrażaniu i ewaluacji projektów z zakresu e-commerce, w tym koordynowanie i wdrażanie sprzedaży online na nowych rynkach zagranicznych
  • Monitorowanie wyników sklepów internetowych
  • Szukanie i proponowanie nowych rozwiązań optymalizacyjnych dla sklepów internetowych
  • Monitorowanie rynku nowości narzędzi i programów dla e-commerce
  • Aktywny udział w procesie ulepszania i modernizacji sklepów internetowych we współpracy z podwykonawcami (agencja marketingowa i programiści)
  • Przygotowywanie raportów i analiz podsumowujących działania sklepów
  • Współpraca z podwykonawcami – agencjami, drukarniami, programistami
  • Obsługa systemu ERP w zakresie pełnionej funkcji: rejestr klientów sklepu internetowego, rejestr warunków, rejestr indeksów produktowych
  • Bieżąca obsługa sklepów internetowych (w tym na platformach marketplace), kontakty z klientami, obsługa reklamacji, kontrola stanów magazynowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Wiedza z zakresu e-commerce, marketplace’ów
  • Znajomość specyfiki marketingu online i aktualnych trendów w tej dziedzinie
  • Doświadczenie z modelem fulfillment dla e-commerce - najlepiej na rynku zagranicznym
  • Doświadczenie z systemem ERP
  • Doświadczenie z obsługą i wdrażaniem sprzedaży na marketplace’y
  • Biegła obsługa Pakietu Office, w tym Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Znajomość Wordpressa
  • Umiejętność strategicznego myślenia, analizy danych i wyciągania wniosków
  • Inicjatywa i kreatywność w proponowaniu oraz wdrażaniu zmian
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • Gotowość do wsparcia innych działów w firmie

Oferujemy

  • Umowę o pracę – podstawa + premia
  • Dobrą atmosferę
  • Narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon komórkowy
  • Administratorem danych osobowych jest FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)