Marketing Project Manager

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.05.2022
3mk Protection

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Kiedy inni mówią nie, my mówimy tak.
Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, co wyróżnia nas jako pracodawcę:

MARKETING PROJECT MANAGER
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Twoje zadania:
• prowadzenie projektów marketingowych lub udział w projektach marketingowych prowadzonych przez innych pracowników,
• zarządzanie projektami marketingowymi,
• współpraca z zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż (w zakresie marketingu),
• prowadzenie efektywnych kampanii reklamowych i promocyjnych,
• kreowanie marki,
• mierzenie efektywności prowadzonych projektów marketingowych,
• współpraca z PM w zakresie komunikowania nowych produktów,
• wsparcie pracy działu marketingu w realizacji kampanii marketingowo-reklamowych,
• opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
• dobieranie odpowiednich środków z zakresu reklamy i marketingu,
• koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie marketingu
i reklamy,
• inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie wyższe,
• znajomość zagadnień i trendów związanych z marketingiem, reklamą,
• chęć rozwoju w obszarze marketingu,
• swobodne poruszanie się po programach pakietu Office oraz arkuszach Google,
• skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• komunikatywność,
• wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
• elastyczne podejście do nowych wyzwań,
• umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu,
• gotowość do odbywania podróży służbowych.

Wymagania dodatkowe:
• wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu,
• zainteresowanie światem nowych technologii, nowościami sprzętowymi,
• znajomość mediów społecznościowych od strony administratora,
• umiejętność analizy danych,
• znajomość języka obcego na poziomie min. B2.

Czekają na Ciebie:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• elastyczny czas pracy,
• ciekawe zadania i pracujący z pasją zespół,
• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
• atrakcyjne warunki płacowe,
• dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• premie ekologiczne,
• „paczuszka dla maleństwa”,
• biblioteka 3mk,
• możliwość korzystania z ZFŚS,
• komfortowe warunki pracy z pełnym zapleczem socjalnym (kuchnia, ekspres do kawy itd.).

Firma posiada dogodną lokalizację:
• Krotoszyn – 28 km, czas dojazdu około 29 min,
• Jarocin – 47 km, czas dojazdu około 49 min,
• Pleszew – 30 km, czas dojazdu około 29 min,
• Kalisz – 26 km, czas dojazdu około 30 min,
• Kępno – 49 km, czas dojazdu około 52 min.

Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania - w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej możemy uzgodnić inne optymalne dla Ciebie warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza Lento.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr telefonu:.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów
do pracy znajduje się na stronie:
Miejsce pracy
  • Ostrów Wielkopolski pow. ostrowski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.