Manager sklepu outdorowego z branży odzieżowej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.02.2022
Klient portalu

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Poszukujemy menadżera sklepu oferującego najwyzszej jakości produkty outdoorowe.

Jesteś miłośnikiem sportu doskonale wiesz, na co zwracasz uwagę kupując odzież sportową, produkty tej marki zapewniająca doskonałą ochronę w czasie wypraw jak i dla każdego kto szuka wysokiej jakości ubrań.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • zarządzanie sklepem oraz sprzedażą,
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży oraz pracę w oparciu o KPI’s,
  • zapewnienie przestrzegania procedur wewnętrznych,
  • bieżące monitorowanie zasobów, analiza sprzedaży i rotacji towaru, rekomendowanie działań pro-sprzedażowych,
  • budowanie wizerunku firmy oraz współudział w podejmowaniu strategicznych decyzji w obszarze sprzedaży on-line
  • ewidencja czasu pracy oraz układanie grafików, rekrutacja nowych pracowników
  • aktywne budowanie Zespołu Sprzedażowego w oparciu o wartości Firmy,

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, obsłudze klienta,
  • znajomość branży sportowej,
  • charyzma oraz pewność siebie,
  • uprawianie sportu będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę pełną wyzwań, w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • elastyczny czas pracy,

  • zniżki na firmowe produkty.
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.