Specjalista ds. Marketingu i Reklamy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.02.2022

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

W związku z dynamicznym rozwojem spółka Witoplast Kisielińscy poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja kampanii marketingowo-reklamowych (wdrożenie, analiza skuteczności, raportowanie wyników),
  • opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych
  • dobieranie odpowiednich środków z zakresu reklamy i marketingu,
  • koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie marketingu i reklamy,
  • nadzór i aktualizacja stron www, aktualizacja profili społecznościowych, działania SEO, content marketing,
  • aktywna współpraca z działem sprzedaży,
  • wsparcie działań handlowych – przygotowywanie prezentacji multimedialnych, organizacja eventów firmowych,
  • monitorowanie i analiza działań na rynku branżowym.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie – wykształcenie kierunkowe (reklama/marketing) będzie dodatkowym atutem
• doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
• znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach,
• znajomość pakietu MS Office,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej;
• kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia,
• komunikatywność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowe wdrożenie w zakres profilu działalności firmy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku kosmetycznym
  • pracę w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży;
  • liczne wyzwania i możliwość wykazania się,
  • niezbędne narzędzia do pracy.
  • Lokalizacja: Rudno (pow. Otwocki)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mail: m.zagwocka@witoplast.com.pl

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli ( wymagane ) :
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę WITOPLAST Kisielińscy Spółka Jawna  z siedzibą Pałacowa 9,  05-340 Rudno, moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych testów psychologicznych, testów umiejętności i predyspozycji zawodowych do celów rekrutacji w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Witoplast Kisielińscy Sp.J. 05-340 Kołbiel Rudno, Pałacowa 9, NIP: 9520006261 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kołbiel pow. otwocki, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)