PCO SPÓŁKA AKCYJNA

Tokarz CNC / Frezer CNC / Operator CNC

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

O nas

PCO Spółka Akcyjna jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Podstawową działalnością spółki jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej.
W PCO S.A. wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego. PCO S.A. jest spółką należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

Praca przy obsłudze, przezbrajaniu Tokarek CNC lub Frezarek CNC ze sterowaniem Sinumerik (nakładka ShopTurn) dla tokarek lub Sinumerik / Heidenhain dla frezarek 3 i 5 osi.
Pomiar wyprodukowanych detali w cyklu produkcyjnym oraz wdrażanie nowych detali (prototypów) do produkcji.
Praca zmianowa.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu obsługi Tokarek CNC ze sterowaniem Sinumerik (ShopTurn) z 3-cią osią lub wiedza z zakresu obsługi Frezarek CNC ze sterowaniem Sinumerik / Heidenhain (3 i 5 osi)
  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku Obróbka Skrawaniem, Mechanika, Mechatronika lub praktyka na w/w stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej (rysunek techniczny, karta technologiczna, karta ustawcza)
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

Mile widziane

  • Umiejętność edycji i korygowania programów
  • Umiejętność doboru narzędzi i ich parametrów skrawania

Oferujemy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Benefit MultiSport
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ PCO S.A.

    Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE W ZWIĄZKU Z PROCESEM REKRUTACJI Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.), dalej RODO, informujemy, że:

    1. Administrator danych osobowych
    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w postępowaniu rekrutacyjnym jest
    PCO S.A. z siedzibą w Warszawie (03-982) przy ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 28, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000169830, REGON: 010743638, NIP: 525-000-08-25, BDO: 000018725, kapitał zakładowy
    w wysokości 32.024.620,00 zł wpłacony w całości, zwana w niniejszej klauzuli „PCO” lub „Administrator”.
    1. Kontakt z Administratorem i Inspektorem Ochrony Danych
    Kontakt z Administratorem możliwy jest pod adresem korespondencyjnym siedziby PCO lub za pośrednictwem wyznaczonego przez PCO Inspektora Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@pcosa.com.pl
    • Źródło pozyskania danych osobowych
    Dane osobowe przetwarzamy, gdyż zostały one nam przekazane przez Panią/Pana w ramach procesu rekrutacyjnego.
    1. Kategorie przetwarzanych danych osobowych
    Będziemy przetwarzać dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych oraz w aktualnych kwestionariuszach osobowych dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (w szczególności będą to dane identyfikacyjne, kontaktowe, informujące o posiadanym wykształceniu i doświadczeniu).
    1. Podstawy i cele przetwarzania danych osobowych
    Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prowadzonym procesem rekrutacji,
    a podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit c) RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz.U. Nr 24, poz. 141 z późn. zm. – dalej KP).W przypadku podania dobrowolnie danych osobowych w zakresie szerszym aniżeli wynikający
    z art. 221 § 1 KP przetwarzanie danych w procesie rekrutacji będzie się odbywać na podstawie zgody (wyrażonej poprzez działanie kandydata), tj. art. 6 ust. 1 lit a) RODO. W przypadku przeprowadzenia testu kompetencyjnego sprawdzającego umiejętności i kwalifikacje (jeśli Kandydat wyrazi zgodę na ich przeprowadzenie) przetwarzanie danych osobowych opiera się na podstawie art. 221a § 1 i § 3 KP w zw. z art. 6 ust. 1 lit a) RODO. Dodatkowo przetwarzanie danych osobowych w ramach procesu rekrutacji stanowi prawnie uzasadniony interes PCO polegający na konieczności doboru odpowiednich kadr i swobodzie działalności gospodarczej (art.  6 ust. 1 lit. f) RODO). Informujemy, że wobec wszelkich wyrażonych zgód na przetwarzanie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane, a nie podanie danych spowoduje brak możliwości rozpatrzenia oferty kandydata złożonej w procesie rekrutacji.
    1. Odbiorcy danych osobowych
    Przewidywanymi odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty wspierające działania PCO,
    tj.  serwisanci i dostawcy systemów informatycznych, w tym urządzeń informatycznych na których te dane są przetwarzane, kancelarie prawne i podatkowe, firmy consultingowe i audytorzy, operatorzy pocztowi i firmy kurierskie, dostawcy serwerów - w tym firmy obsługujące te serwery, firmy windykacyjne. Dane osobowe mogą być przekazywane członkom grupy kapitałowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej z siedzibą w Radomiu. Dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
    o którym mowa w art. 22 ust. 1 RODO oraz nie będą transferowane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Ponadto dane osobowe mogą być udostępniane także innym podmiotom, gdy obowiązek ich przekazania wynika z przepisów prawa.
    • Okres przechowywania danych osobowych
    Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu danej rekrutacji.W wypadku niewyrażenia przez Panią/Pana zgody na dalsze przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu rekrutacji, PCO niezwłocznie usunie wszystkie nadesłane przez Panią/Pana dokumenty aplikacyjne. W sytuacji wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie przez PCO danych osobowych po zakończeniu rekrutacji PCO nie będzie przetwarzać Pani/Pana danych dłużej niż przez okres 6-ciu miesięcy liczonych od momentu przeprowadzenia ostatniej rekrutacji, w której brał Pan/Pani udział. Jednocześnie informujemy, że ww. zgoda może być cofnięta przez Panią/Pana w każdym czasie bez wpływu na ważność czynności, których dokonano przed jej cofnięciem. W przypadku, gdy zostało skierowane do PCO roszczenie lub po stronie PCO wystąpiło roszczenie dane mogą być przetwarzane przez czas dochodzenia tych roszczeń lub obrony przed nimi, nie dłużej jednak niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikający z właściwych przepisów prawa.
    • Prawa przysługujące w związku z przetwarzaniem danych osobowych
    Osobom, których dane osobowe są przetwarzane, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (00 - 193 Warszawa, ul. Stawki 2) oraz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także w niektórych sytuacjach prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych -  wówczas przestaniemy przetwarzać Pani/Pana dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do tych danych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pani/Pana interesów, praw
    i wolności lub dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PCO SPÓŁKA AKCYJNA 03-982 Warszawa Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28, NIP: 5250000825 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)