Lekarz Psychiatra

Ogłoszenie na stanowisko Lekarz Psychiatra - WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie zatrudni pracownika na stanowisko:

Lekarza Psychiatrę

lub

Lekarza Psychiatrę w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Zakres obowiązków:

  • miejsce pracy: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie
    ul. Dąbrowskiego 19,
  • praca w dniach i w godzinach :  do uzgodnienia

Wymagania:

  • dyplom potwierdzający specjalizację w dziedzinie psychiatrii,
  • w trakcie specjalizacji z psychiatrii, bądź lekarz chcący zacząć specjalizację z psychiatrii,
  • prawo wykonywania zawodu,
  • dobra organizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • różnorodne formy zatrudnienia,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w doświadczonym i koleżeńskim zespole,
  • wsparcie kadry zarządczej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego, terapeutycznego oraz doświadczonych psychologów,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach,
  • rozwój poprzez możliwość pracy w tworzonym CZP dla dorosłych oraz CZP dla dzieci i młodzieży,
  • wsparcie merytoryczne i administracyjne,
  • praca w Szpitalu po remoncie, położonym w pięknym parku, bezpłatny parking,
  • lokalizacja Szpitala w okolicy oferującej dużo atrakcji turystycznych oraz atrakcyjne ceny wynajmu lub zakupu mieszkania,

Prosimy o zgłoszenia mailowe; dodatkowe informacje pod nr telefonu +48 33 875 75 52.

Wszystkie oferty pracy firmy

Klauzula informacyjna:

W aplikacji prosimy umieścić podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy:
Andrychów
Zawód:
Lekarz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
13.01.2022
Wygasa:
12.02.2022

Adres firmy

ul. Dąbrowskiego 19, 34-120 Andrychów
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Lekarz umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Andrychów
13-01-2022 POLECANA

LEKARZ

FUNDACJA PEŁNA ŻYCIA
Kraków
Andrychów

20-01-2022

LEKARZ

Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Kra
Kraków
Andrychów

13-01-2022

LEKARZ( RÓŻNE SPECJALNOŚCI)

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Kraków
Andrychów

11-01-2022

LEKARZ (RÓŻNE SPECJALIZACJE)

SP ZOZ W BRZESKU
Brzesko
Andrychów

14-01-2022
Poszukiwane zawody w Andrychowie
Pracownik biurowyOchroniarzKierowcaMechanik