Księgowa

Kancelaria Prawno- Podatkowa
  • Andrychów, małopolskie pow. wadowicki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Polska / Śląskie: Bielsko- Biała/ Polska/ Małopolskie: Andrychów

Obowiązki
• > Prowadzenie ksiąg rachunkowych
• > Prowadzenie rejestrów VAT
Wymagania
• > Umiejętność logicznego myślenia
• > Dążenie do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów z wykonanej pracy
• > Umiejętność organizowania własnej pracy
• > Umiejętność pracy pod presją czasu
• >Chęć do pracy
• >Predyspozycje do pracy biurowej
• >Wskazane co najmniej 3 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym
stanowisku
Oferujemy
• > Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
• > Stabilne warunki zatrudnienia
• > Miłą atmosferę w pracy
• > Możliwość samorealizacji

Klauzula do cv:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)