Asystent Biura Zarządu

Lepsza Praca
  • Andrychów, małopolskie pow. wadowicki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta z branży robotyzacji produkcji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:
• Wsparcie administracyjne i organizacyjne w codziennej pracy biura Zarządu
• Prowadzenie i zarządzanie kalendarzem spotkań
• Udział w spotkaniach, raportowanie i protokołowanie, przygotowywanie pism
• Organizacja spotkań biznesowych, podróży służbowych, konferencji itp.
• Ewidencja oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji w firmie
• Prowadzenie i obsługa korespondencji
• Dbanie o sprawny przepływu informacji
• Dbanie o właściwy wizerunek firmy

Wymagania

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w sporządzaniu pism, raportów, obsłudze korespondencji, organizacji spotkań, delegacji itp.
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office ) i urządzeń biurowych
• Znajomość etykiety biznesowej
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na pełny etat) oraz atrakcyjne warunki finansowe
• Pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)