WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Pielęgniarka w Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży

  • Andrychów, małopolskie pow. wadowicki

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie zatrudni pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka do Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży

Zakres obowiązków

  • Opieka nad pacjentami Dziennego Oddziału Psychiatrycznego Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i współczesnymi standardami opieki pielęgniarskiej.
  • Współpraca z członkami zespołu terapeutycznego w trakcie diagnostyki, leczenia i pielęgnowania pacjenta.
  • Bieżące i czytelne prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej w formie pisemnej i elektronicznej, związanej z wykonywaniem zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Bieżące monitorowanie stanu pacjentów objętych opieką oraz informowanie o ich stanie lekarza Oddziału.
  • Wykonywanie według zasad i we właściwym czasie zleceń lekarskich zapisanych w dokumentacji medycznej oraz ich autoryzacja.
  • Dbanie o bezpieczeństwo pacjenta, poszanowanie godności i zapewnienie intymności pacjentowi.
  • Utrzymywanie w należytym stanie i gotowości leków, narzędzi, sprzętu i aparatury w Oddziale.
  • Rejestrowanie pacjentów, wyznaczanie i zmiana terminów przyjęć
  • Prowadzenie korespondencji Oddziału i Poradni
  • Wykonywanie wszystkich innych czynności związanych z ratowaniem zdrowia i życia pacjentów.

Wymagania

  • dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • mile widziane doświadczenie w rejestracji pacjentów

Oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku 8:00-15:35
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • praca w Szpitalu po remoncie, położonym w pięknym parku, bezpłatny parking

  • W aplikacji prosimy umieścić podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)