Specjalista ds. marketingu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Vercom tworzy globalne platformy komunikacyjne w chmurze (CPaaS), które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Nasze rozwiązania pomagają naszym klientom i partnerom przezwyciężyć złożoność komunikacji, automatyzować oraz zwiększać jej skalę, zachowując przy tym wysoką dostarczalność i efektywność – a wszystko to w szybki, bezpieczny i niezawodny sposób.

Od początku roku rozwijamy zespół marketingu, który wspiera nasze platformy (m.in Redlink, EmailLabs, SerwerSMS) w bieżącej pracy, aktywnym wspieraniu sprzedaży, rozwijaniu usług, działaniach growth marketingowych i digitalowych. Do współpracy chcielibyśmy zaprosić Specjalistę ds. Marketingu.

Jako Specjalista ds. Marketingu będziesz odpowiadać za działania marketingowe z zakresu digital i content marketingu, współpracę z podwykonawcami oraz nadzorowanie tworzenia treści w projektach. Szukamy osoby gotowej do prowadzenia działań zarówno koncepcyjnych jak i operacyjnych w bliskiej współpracy z Head of Marketing. Jeśli chcesz pracować w środowisku gdzie wymagana jest duża samodzielność i zależy Ci, aby mieć realny wpływ na kształ marki oraz chcesz rozwijać się pracując w branży z ogromnym potencjałem wzrostu, to jest to praca dla Ciebie.

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Działania operacyjne i koncepcyjne w zakresie realizacji strategii marketingowej dla brandów grupy Vercom
  • Współtworzenie angażujących treści i prowadzenie profili w social mediach (Facebook, LinkedIn)
  • Przygotowanie materiałów marketingowych we współpracy z grafikiem i agencjami zewnętrznymi
  • Wsparcie w realizacji działań content marketingowych (webinarów, podcastów)
  • Wsparcie zespołu marketingowego w bieżących zadaniach
  • Wsparcie Head of Marketing w realizacji działań marketingowych i wizerunkowych

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • Ma minimum 2-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z marketingiem (doświadczenie z pracy w agencji marketingowej/software house będzie dodatkowym atutem)
  • Potrafi współpracować z klientami wewnętrznymi, wie jak zarządzać oczekiwaniami i stawia na dobrą współpracę w zespole
  • Zna i interesuje się najnowszymi trendami w marketingu i e-commercem/SaaS
  • Zna zagadnienia oraz narzędzia związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce i potrafi wykorzystać je w praktyce
  • Posiada umiejętność tworzenia angażujących treści (informacje prasowe, artykuły lifestylowe oraz eksperckie, etc.)
  • Cechuje się kreatywnością oraz zdolnością analitycznego myślenia
  • Dobrze odnajduje się w pracy w kilku projektach jednocześnie
  • Potrafi planować swoją pracę w task managerze i dotrzymywać terminów

Oferujemy

  • Możliwość współtworzenia marki jednej z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Polsce
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Całkowicie finansowany sprzęt do pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i niemieckiego w godzinach pracy
  • Pełne finansowanie udziału w szkoleniach i wydarzeniach branżowych
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty multisport oraz ubezpieczenia grupowego
  • Współpracę w dojrzałym środowisku biznesowym z doświadczonymi Managerami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu Bałtyk w samym centrum Poznania
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie nie mamy dress codu, do Zarządu można przyjść w każdej chwili, a świętowanie celebracje sukcesów odbywają się w luźnej atmosferze przy pizzy w piątek

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się ze mną LinkedIn lub e-mailowo - z.wozniak@vercom.pl

Zuzanna - HR Consultant

  • Administratorem danych osobowych jest Vercom S.A. 60-829 Poznań ul. Roosevelta 22, NIP: 7811765125. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)