Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych/Magazynier - Świdnik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy 30-letnie doświadczenie w branży.

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych / magazynier

Miejsce pracy: Świdnik

Każdy Pracownik zatrudniony w naszej firmie ma gwarancję:

-stabilnego zatrudnienia

-umowy o pracę

-atrakcyjnych zarobków i terminowej wypłaty wynagrodzenia

-podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

-szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków-system szkoleń opracowanych przez firmę DAF

Zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż części do samochodów ciężarowych,
  • analizowanie rynku i pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych.
  • przyjmowanie i rozkładanie towaru,
  • współpracę z pracownikami hali warsztatowej w zakresie realizowanych zleceń,
  • organizowanie dostaw towaru,
  • wybór odpowiednich dostawców, spełniających wymogi jakościowe.

Wymagania

· wiedza z zakresu motoryzacji oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

· wykształcenie min. średnie lub wyższe techniczne,

· dyspozycyjność,

· dobra znajomość pakietu MS Office,

· Prawo jazdy kategorii B,

· odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

· energia zawodowa i gotowość do pracy pod presją czasu.

· komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· prywatna opieka medyczna,

· ubezpieczenie na życie i NNW,

· stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

· niezbędne narzędzia pracy,

· ciekawa i pełna wyzwań praca,

· przyjazna atmosfera współpracy.

  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”
Miejsce pracy
  • Lublin
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)