Social media & content manager

Ogłoszenie na stanowisko Social media & content manager - Aplikuj.pl

Portal www.aplikuj.pl umożliwia przeglądanie i dodawanie ofert pracy z całego kraju.

Portal odnotowuje ponad  3 500 000 odsłon miesięcznie. Zamieszczanie ogłoszeń w naszym serwisie jest skuteczne i tanie. Duży zasięg, niska cena przekonują coraz więcej pracodawców do naszej oferty. Na naszej stronie publikujemy ciekawe i unikalne porady dla pracowników i pracodawców. Porady są przygotowywane przez specjalistów z zakresu prawa pracy, zatrudnienia i praktyków.

Do portalu pracy Aplikuj.pl szukamy doświadczonej osoby, która przejmie obowiązki związane z działaniami dotyczącymi skuteczności, wizerunku i rozpoznawalności marki w sieci.

Stanowisko:Social media & content manager

Zakres obowiązków

  • prowadzenie kampanii Facebook Ads i raportowanie wyników,
  • prowadzenie i nadzór nad akcjami contentowymi,
  • komunikacja marki w sieci,
  • bezpośrednia współpraca z działem handlowym,
  • bezpośrednia współpraca z działem IT.

Wymagania

Obowiązkowe:

  • doświadczenie w prowadzeniu i raportowaniu kampanii Facebook Ads,
  • przynajmniej podstawowa znajomość programów Excel oraz Power Point,
  • umiejętność korekty, redakcji i sprawnego tworzenia tekstów poprawnych językowo,
  • zmysł analityczny i umiejętność skutecznego komunikowania się.

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu i raportowaniu kampanii Google Ads,
  • znajomość takich narzędzi jak: Google Analytics, Google Search Console, Senuto, Ahrefs,
  • znajomość programu Canva,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii link buldingowych/akcji content marketingowych.

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego (od 3000-5000 netto UoP), premię zadaniową,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności i wdrażania własnych pomysłów,
  • benefity pozapłacowe, a wśród nich m.in.: prywatny pakiet medyczny, codzienne śniadania, świeże owoce, dopłata do karnetów sportowych.
Wszystkie oferty pracy firmy
Aplikuj.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski 43-300 Bielsko-Biała ul. Legionów 26/28, NIP: 5471567654. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Specjalista ds. Social Media
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
21.01.2022
Wygasa:
31.01.2022

Adres firmy

ul. Legionów 26/28, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)