Magazynier - praca również dla kobiet

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.03.2022
CMT Polska Sp. z o.o.

Magazynier

Umowa o pracę

Jako producent odzieży istniejemy na rynku już od połowy lat 80-tych w segmencie tzw. przerobu uszlachetniającego czyli produkcja odzieży z materiałów powierzonych nam przez klientów.
Od początku naszej działalności realizujemy zlecenia produkcyjne na rynki zachodnie – do Niemiec, Holandii, Belgii, Danii, Wielkiej Brytanii, Francji a także dla polskich odbiorców.

Opis stanowiska:
- przyjmowanie i wydawanie towaru
- przygotowywanie dokumentacji do wysyłki
- układanie towaru w magazynie
- dbałość o porządek i lokalizowanie towaru zgodnie z posiadaną dokumentacją

Oczekiwania od kandydata:
- umiejętność obsługi komputera i drukarki
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- rzetelność i dokładność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe plus premie
- ubezpieczenie grupowe
- przyjazną atmosferę w pracy
Miejsce pracy
  • Szubin pow. nakielski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.