Zastępca kierownika wydziału wodno-kanalizacyjnego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.01.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Asystent zarządu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Kierowanie wydziałem wod-kan. Nadzór nad pracownikami, rozliczanie czasu pracy, prowadzenie dokumentacji technicznej, współpraca z PPiS, WiOŚ, PGWWP, prace administracyjno-biurowe, utrzymywanie w sprawności tech. urządzeń wod-kan. przepompowni i oczyszczalni.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Obsługa pakietu MS Office/Open Office
  • Inne wymagania: Korzystanie z internetu, planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy oraz kierowanie zespołem, samodzielność, sumienność, dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji, umiejetność podejmowania decyzji i delegowania zadań, znajomość topografii Gminy Czaplinek. Znajomość zagadnień z zakresu ustaw: o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, prawo o ochronie środowiska, prawo wodne, budowlane, kodeks pracy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Czaplinek pow. drawski, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.