Czy to Twoja firma?

Zespół Placówek Edukacyjno Terapeutycznych Bobrowo praca

Bobrowo

Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie to miejsce z bogatą historią i silnym zaangażowaniem w rozwój społeczności lokalnej. Nasza podróż rozpoczęła się 1 września 1972 roku, kiedy to otworzyliśmy drzwi jako Państwowy Zakład Wychowawczy. Początkowo nasza działalność skupiała się w budynku miejscowej szkoły, a z czasem przenieśliśmy się do pałacu, który dziś jest naszą dumą i siedzibą.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy wierzą w moc edukacji i terapii. Nasza placówka nie tylko kształci, ale i inspiruje, prowadząc projekty, które mają realny wpływ na otaczający nas świat. Przykładem jest projekt "Jestem EKO z Natury", który podnosi świadomość ekologiczną i aktywizuje społeczność do działania na rzecz środowiska. Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, udaje nam się wprowadzać zmiany, które mają znaczenie.

Nie zapominamy także o zdrowiu i profilaktyce, co udowadnia nasz projekt "Jestem kobietą – profilaktyka i edukacja zdrowotna", dofinansowany przez Powiat Drawski. To inicjatywa, która podkreśla nasze zaangażowanie w poprawę jakości życia i zdrowia w naszej społeczności.

Mimo że nie zdradzamy tutaj wszystkich naszych tajemnic, chcemy, abyście wiedzieli, że każdego dnia dążymy do tego, by być miejscem, w którym każdy czuje się wysłuchany, zrozumiany i wspierany. Nasze działania są odzwierciedleniem głębokiego przekonania, że edukacja i terapia to klucz do lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Zapraszamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do naszej społeczności, która nieustannie się rozwija i zmienia świat na lepsze. Razem możemy więcej!

Zespół Placówek Edukacyjno Terapeutycznych Bobrowo najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa inne bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Zespół Placówek Edukacyjno Terapeutycznych Bobrowo

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Placówek Edukacyjno Terapeutycznych Bobrowo

Mapa Zespół Placówek Edukacyjno Terapeutycznych Bobrowo

Siedziba główna

Zespół Placówek Edukacyjno Terapeutycznych Bobrowo poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Placówek Edukacyjno Terapeutycznych Bobrowo
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Placówek Edukacyjno Terapeutycznych Bobrowo - oferty archiwalne

  • Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

    • Bobrowo
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych, zapewnienie nadzoru w kwestii przestrzegania bezpieczeństwa pracy, opracowywanie ryzyka zawodowego, korygowanie naruszeń, prowadzenie dokumentacji bhp, opracowanie, nadzór nad instrukcjami bhp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Bezpieczenstwo i higiena pracy
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 873 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną