Czy to Twoja firma?

Firma Konsultingowo Usługowa Kontrakt Bożena Dzidkowska SJ Puszcz Gdański praca

Drawsko Pomorskie

W sercu dynamicznie rozwijającego się Pruszcza Gdańskiego znajduje się nasza firma – Firma Konsultingowo Usługowa Kontrakt Bożena Dzidkowska. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej społeczności i przyczyniać się do jej rozwoju poprzez nasze wszechstronne usługi.


Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy poszukują nie tylko solidnych fundamentów w budownictwie, ale również wsparcia w obszarze nieruchomości i doradztwa biznesowego. Specjalizujemy się w robotach budowlanych, zarówno przy wznoszeniu budynków mieszkalnych, jak i niemieszkalnych, co czyni nas solidnym partnerem w branży budowlanej. Ponadto, nasze usługi obejmują kompleksową obsługę rynku nieruchomości, od kupna i sprzedaży, aż po doradztwo podatkowe i księgowe. Rozumiemy, jak ważne jest profesjonalne podejście do każdej transakcji i zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

W dziedzinie doradztwa biznesowego, oferujemy pomoc w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Nasze doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, co przekłada się na sukcesy naszych klientów.

Jesteśmy także odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy, pozyskiwaniem pracowników oraz agencją pracy tymczasowej to obszary, w których wykazujemy się szczególną skutecznością. Rozumiemy wyzwania współczesnego rynku pracy i staramy się być mostem łączącym pracodawców z potencjalnymi pracownikami.

Nie zapominamy również o znaczeniu czystości i estetyki w przestrzeniach, w których żyjemy i pracujemy. Dlatego nasza oferta obejmuje zarówno niespecjalistyczne, jak i specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Dbamy o to, aby każde środowisko pracy było nie tylko bezpieczne, ale i przyjemne dla oka.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni zarówno telefonicznie, jak i mailowo, gotowi odpowiedzieć na każde pytanie i dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb.

W Firma Konsultingowo Usługowa Kontrakt Bożena Dzidkowska wierzymy, że nasza wszechstronność i zaangażowanie w każdy projekt to klucz do sukcesu – zarówno naszego, jak i naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.

Firma Konsultingowo Usługowa Kontrakt Bożena Dzidkowska SJ Puszcz Gdański najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Firma Konsultingowo Usługowa Kontrakt Bożena Dzidkowska SJ Puszcz Gdański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Konsultingowo Usługowa Kontrakt Bożena Dzidkowska SJ Puszcz Gdański

Mapa Firma Konsultingowo Usługowa Kontrakt Bożena Dzidkowska SJ Puszcz Gdański

Siedziba główna

Firma Konsultingowo Usługowa Kontrakt Bożena Dzidkowska SJ Puszcz Gdański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Drawsku Pomorskim