• Mirosławiec, zachodniopomorskie pow. wałecki

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: Miejsce pracy: m. MIROSŁAWIEC; w wymiarze czasu pracy: PEŁEN ETAT

    1. niezbędne:
    poziom wykształcenia: średnie; kierunek-profil: telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka, elektronika;
    staż pracy: przy wykształceniu średnim 3 lata, przy wykształceniu wyższym 1 rok;
    umiejętności: dobra znajomość zagadnień z zakresu komutacji i teletransmisji, telekomunikacji i informatyki.
    2. dodatkowe:
    poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych;
    doświadczenie: mile widziane doświadczenie w zawodzie technik komutacji i teletransmisji.
    Czego oczekujemy od Ciebie?
    Samodzielności;
    Dokładności;
    Dyspozycyjności;
    terminowego wykonywania działań;
    zaangażowania w procesie pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Informacje dodatkowe:
    norma czasu pracy: pełna; 8 godzin dziennie/40 godzin w tygodniu przedłużona do 12 godzin;
    praca zmianowa: praca 5 dni w tygodniu;
    wysiłek fizyczny: nieznaczny.
    Co możemy Ci zaoferować
    regularne i terminowe wynagrodzenie;
    wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe;
    stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/;
    system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/;
    pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, zapomogi/;
    pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
    pracę w dynamicznym zespole.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)