Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo Usługowa Jolka Krzysztof Glegoła praca

Drawsko Pomorskie

Od ponad trzech dekad Firma Handlowo-Usługowa "Jolka" jest dumna, że może służyć mieszkańcom Drawsko Pomorskiego oraz licznie odwiedzającym nas gościom. Nasza przygoda rozpoczęła się 23 lipca 1992 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się podzielić naszą pasją do jakości i obsługi klienta w różnorodnych dziedzinach.


Jesteśmy sercem i duszą lokalnej społeczności, oferując szeroki wachlarz usług, które ułatwiają życie naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przytulną restaurację "JOLA", gdzie każdy posiłek przygotowywany jest z myślą o zadowoleniu gości, a także komfortowe pokoje gościnne, które zapewniają odpoczynek i relaks po dniu pełnym wrażeń.

Nasza działalność nie ogranicza się jednak do gastronomii i hotelarstwa. Zajmujemy się również chemią gospodarczą, sprzedażą i wynajmem samochodów, usługami kosmetycznymi oraz transportem drogowym towarów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów, oferując im kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Wszystkie nasze działania opieramy na głębokim zrozumieniu lokalnego rynku i potrzeb naszych klientów. Jesteśmy firmą, która rozwija się razem z naszą społecznością, stale poszukując nowych sposobów na ulepszenie naszych usług i wzbogacenie oferty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia gościnności, która jest znakiem rozpoznawczym Firma Handlowo-Usługowa "Jolka". Jesteśmy tutaj dla Was, aby każdy dzień czynić lepszym i wygodniejszym, a Wasze zadowolenie jest dla nas największą nagrodą.

Firma Handlowo Usługowa Jolka Krzysztof Glegoła najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Firma Handlowo Usługowa Jolka Krzysztof Glegoła

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo Usługowa Jolka Krzysztof Glegoła

Mapa Firma Handlowo Usługowa Jolka Krzysztof Glegoła

Adres rejestrowy

Firma Handlowo Usługowa Jolka Krzysztof Glegoła poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Drawsku Pomorskim