Kierownik Sektora Produkcji

Adriana Legowicz LEBO recruitment
  • Czaplinek, zachodniopomorskie pow. drawski

Inżynier

Umowa o pracę

zień dobry, poniżej ciekawa oferta pracy zapraszam do kontaktu

LEBO recruitment – nadzwyczaj indywidualne podejście poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko dla swojego Klienta światowego lidera w sektorze cyfrowej transformacji

Miejsce pracy: Szczecinek

Główne zadania:

• zarządzanie zespołem pracowników podległego obszaru

• przygotowanie i planowanie produkcji

• operacyjne zarządzanie podległym sektorem zorientowane na osiąganie wyznaczonych celów

• zarządzanie rozwojem pracowników

• współpraca z pozostałymi działami na rzecz realizacji celów dotyczących podległego sektora

• udział w projektach: wdrażanie nowych produktów i zmian w procesie produkcji

Wymagania

• wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu zarządzania lub techniczne

• min.2 lata doświadczenia w zarządzaniu

• wiedza z zakresu organizacji i metod produkcji

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• znajomość narzędzi MS Office w stopniu dobrym

• kompetencje organizacyjne i zarządcze

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

• Interesującą pracę oraz bardzo dobre warunki

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na poniższy adres.

nr certyfikatu 4287
6500-8000 brutto + premia
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)