• Czaplinek, zachodniopomorskie pow. drawski

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: telekomunikajca, łączność teleinformatyka, informatyka, elektronika
  • Uprawnienia: komutacja,Dyspozycyjność,samodzielność,telekomunikacja,terminnowość,Zaangażowanie,szkolenie z zakresu informatyka,dokładność,teletransmisja
  • Inne wymagania: staż pracy: przy wykształceniu średnik-3 lata, przy wykształceniu wyższym-1 rok
    poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych.
    doświadczenie: mile widziane w zawodzie technik komutacji i teletransmisji
    System czasu pracy:równoważny (przedłużony do 12 godzin około 4 razy w miesiącu)
    Praca od poniediząłku do piątku
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy:
    od 7:00 do 19:00
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)