Pomoc domowa w sprzątaniu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2022
Agata

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Poszukuję pomoc domową w sprzątaniu. Praca w okolicy Szubina (miejscowość Mąkoszyn).

Zadania:
- sprzątanie domu (odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzu, itp.)
- mycie okien (co jakiś czas)
- składanie prania

Praca dwa razy w tygodniu (Wtorek i Czwartek), w godz. 08:00 do ok. 14:00~15:00. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnie dni i godzin pracy.

Dom jednorodzinny, bez dzieci i zwierząt domowych.

Osoby zainteresowane poproszę o kontakt przez serwis Lento.
Miejsce pracy
  • Szubin pow. nakielski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Podobne oferty pracy

  • Sprzątaczka biurowa

    Centralna Baza Ofert Pracy
    • Nakło nad Notecią
    • umowa o pracę
    • pracownik sprzątający
    Dodana

    • Szubin
    • część etatu
    Dodana

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.