Instalator koryt kablowych / Elektromonter - cała Polska

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.02.2022
Nextnet Śmietanko Pietruszewski Sp. j

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma Nextnet Śmietanko & Pietruszewski Sp. j. z siedzibą w Warszawie, przyjmie do pracy osoby na stanowisku:

Instalator koryt kablowych / Elektromonter / Elektryk (możliwość współpracy z Ekipami, Brygadami )

Miejsce pracy: Warszawa, cała Polska

Zakres obowiązków:

*montaż koryt kablowych
*montaż instalacji elektrycznych do 1kV

Oczekujemy :

*doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
*gotowości do pracy w delegacjach
*dyspozycyjności

Oferujemy

*stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
*zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa zlecenie (25 pln - 30 pln brutto/ h)
*terminowo wypłacane wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji
*pracę przy ciekawych inwestycjach i projektach

W aplikacji należy umieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez spółkę Nextnet Śmietanko & Pietruszewski Sp. j. z siedzibą w Warszawie, ul. Cegłowska 56 lok. 1, 01-809 Warszawa”.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.
Jesteśmy zainteresowani również współpracą z Ekipami / Brygadami.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa może skutkować niemożliwością przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Administratorem danych osobowych jest Nextnet Śmietanko & Pietruszewski Spj. z siedzibą w Warszawie, ul. Cegłowska 56 lok. 1 , 00-809 Warszawa. Udostępniającemu przysługuje prawo wglądu i modyfikacji swoich danych osobowych. Udzielona zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta. Kontakt z Administratorem jest możliwy w formie listownej pod wskazanym powyżej adresem. Podane dane osobowe będę wykorzystywane przez Administratora wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Instalator koryt kablowych/ Elektromonter / Elektryk, a następnie usunięte.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)