Praca za granicą - zbiór pieczarek w Holandii - od zaraz!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-09-02

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Doskonała oferta dla osób, które chcą wyjechać do pracy za granicę i nie znają języka obcego. Nie czekaj – aplikuj! Zostały ostatnie miejsca!

Zakres obowiązków:

  • zbiór i segregowanie pieczarek w pieczarkarni
  • praca przy pakowaniu i ważeniu zamówień – ręczne ważenie mixów grzybów azjatyckich, segregacja taśmowa lub ręczna ze względu na wagę, kolor lub jakość

Wymagania:

  • praca dla osób dokładnych, wykonujących powierzone zadania z precyzją

Oferujemy:

  • stawka 11,66 – 12,83€ brutto/h*
  • nadgodziny płatne dodatkowo +25%
  • Praca bez wiekówki
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€),
  • nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia
  • płatne dni świąteczne
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy,
  • zakwaterowanie w Holandii
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego na miejscu
  • praca w miejscowości Stramproy, położonej blisko miasta Weert, w którym znajdziesz sklepy, restauracje i liczne atrakcje,
  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 200 zł za każdą poleconą osobę do pracy.

*Stawka podstawowa wraz z dodatkiem urlopowym i wakacyjnym

Agencja zatrudnienia – numer 5612

Zawód:
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy:
Holandia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
03-08-2021
Oferta wygasła w dniu:
02-09-2021

Adres firmy

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Dla pracodawców (osoby prywatne)