Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Specjalista ds. eksportu

Firma LONTEX została założona w 1990 roku i od początku swego istnienia działa w branży transportowej. Przełomem w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku serwisu tachografów z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Sukces tego przedsięwzięcia dyktowany wysoką jakością usług oraz renoma zdobywana wśród Klientów, zadecydowały o powstawaniu z roku na rok kolejnych filii – serwisów tachografów.

Zakres obowiązków:

Jeżeli chcesz:

  • sprzedawać artykuły z oferty firmy na rynki zagraniczne,
  • aktywnie poszukiwać nowych Klientów,
  • obsługiwać obecne kontakty handlowe,

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobrze obsługujesz komputer,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania i kreatywny,
  • znasz bardzo dobrze język angielski,
  • dodatkowo posługujesz się jeszcze innym językiem obcym - to będzie Twoim atutem,

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe oraz premiowe,
  • możliwość pracy z wykorzystaniem wyuczonego języka (telefony, maile, spotkania),
  • możliwość wyjazdów służbowych,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia zawodowego

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

praca@lontex.pl

W tytule maila prosze wpisać Specjalista ds. eksportu