RF GSM Radosław Furman

Czy to Twoja firma?

RF GSM Radosław Furman praca

Świdnica

Witajcie w świecie RF GSM, gdzie pasja do telekomunikacji i nowoczesnych technologii łączy się z zaangażowaniem w dostarczanie wysokiej jakości usług. Od naszego założenia w 2012 roku w malowniczej Świdnicy, naszym celem jest budowanie przyszłości poprzez łączenie ludzi i miejsc za pomocą nowoczesnych linii światłowodowych. Rozumiemy, jak ważna jest szybka i niezawodna komunikacja, dlatego nasze usługi kierujemy przede wszystkim do Was - klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

W RF GSM stawiamy na osobiste podejście i profesjonalizm. Zajmujemy się nie tylko budową linii światłowodowych, ale także jesteśmy miejscem, gdzie możecie znaleźć nowe życie dla Waszych telefonów, smartfonów i tabletów. Nasz skup i sprzedaż urządzeń mobilnych to gwarancja uczciwych transakcji i satysfakcji z wyboru. Ponadto, oferujemy szeroką gamę akcesoriów GSM, które są dopełnieniem naszej codziennej komunikacji.

Jakość obsługi klienta to dla nas priorytet, dlatego nasz serwis GSM służy pomocą w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji. Dzięki partnerstwu z siecią Premium Mobile, możemy zaproponować Wam atrakcyjne warunki współpracy i dostęp do nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych.

W RF GSM wierzymy, że zaufanie i zadowolenie klientów to podstawa sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i innowacji. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i wspólnego kształtowania przyszłości komunikacji. Razem możemy więcej!

RF GSM Radosław Furman najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy RF GSM Radosław Furman

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RF GSM Radosław Furman

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RF GSM Radosław Furman

Siedziba główna

RF GSM Radosław Furman poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RF GSM Radosław Furman - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta Obsługa Sklepu GSM Teletorium CH Marino Wrocław

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 3 100-5 500 zł / mies.
    • DORADCA KLIENTA | OBSŁUGA SKLEPU GSM

      Teletorium Sklep GSM CH Marino Wrocław

      Jeśli jesteś osobą ambitną, pełną pomysłów, mającą pasje i chęć do rozwoju, to bardzo możliwe, że nasza oferta pracy jest kierowana właśnie do Ciebie! Dołącz do naszego zespołu, a my zadbamy o Twoje szybkie i efektywne szkolenie.

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      - ogólna obsługa całego sklepu, dbanie o ekspozycje i wizerunek firmy

      - aktywna sprzedaż smartfonów i akcesoriów GSM, usług serwisowych i abonamentowych Premium Mobile

      - obsługa i tworzenie systemu zarządzającego sklepem (procesy, instrukcje)

      - ciekawą i rozwijającą pracę w elastycznych godzinach

      - umowę o pracę lub zlecenie

      - atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + prowizja obrotów, uznaniowa oraz umów Premium Mobile (50-150zł/umowę)

      - narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

      - wsparcie zespołu, dostęp do instrukcji pracy (obsługi programów, obsługi Klienta)

      - możliwości ciągłego doskonalenia się i rozwoju w kierunkach- marketing/ reklama, Small Business, zarządzanie firmą

      Wymagania

      - doświadczenie w handlu i obsłudze Klienta (skuteczność w sprzedaży)

      - zaangażowanie, uczciwość, skuteczność, samodzielność, komunikatywność

      - planowanie i organizacja pracy

      - znajomość języka angielskiego (min. podstawowa)

      - atutem będzie doświadczenie oraz chęć rozwoju, w wybranych obszarach, tj.

      1. marketing (social media, grafika, reklama),

      2. Allegro, OLX (sprzedaż, zwroty, reklamacje, inne procesy)

      3. Small Business (ewidencja towarowa, sprzedaż, zakupy, reklamacje, inne),

      4. zarządzanie organizacją pracy (Trello- instrukcja pracy, procesy, sklepy, pracownicy firmy)

      5. oraz serwisowanie urządzeń GSM.

      Oferujemy

      Szukamy pracownika z dłuższą perspektywą współpracy.

      >>> Zapraszamy zainteresowane osoby do składania aplikacji ze zdjęciem na mail teletoriumskytower@gmail.com <<<

      Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • DORADCA KLIENTA | SERWISANT OBSŁUGA SKLEPU GSM

    • Świdnica
    • rekrutacja zdalna
    • 2 800-4 000 zł / mies.
    • Jeśli jesteś osobą ambitną, pełną pomysłów, mającą pasje i chęć do rozwoju, to bardzo możliwe,

      że nasza oferta pracy jest kierowana właśnie do Ciebie!

      Dołącz do naszego zespołu, a my zadbamy o Twoje szybkie i efektywne szkolenie.

      • ogólna obsługa całego sklepu
      • aktywna sprzedaż smartfonów i akcesoriów GSM, usług serwisowych i abonamentowych Premium Mobile
      • obsługa i tworzenie systemu zarządzającego sklepem (procesy, instrukcje)

      Wymagania

      • doświadczenie w handlu i obsłudze Klienta (skuteczność w sprzedaży)
      • zaangażowanie, uczciwość, skuteczność, dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność
      • planowanie i organizacja pracy
      • atutem będzie doświadczenie oraz chęć rozwoju, w wybranych obszarach, tj.

      Oferujemy

      • ciekawą i rozwijającą pracę
      • umowę o pracę lub zlecenie
      • atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + prowizja od obrotów oraz umów Premium Mobile (50-100zł/umowę)
      • narzędzia oraz szkolenia do wykonywania powierzonych zadań
      • wsparcie zespołu, dostęp do instrukcji pracy (obsługi programów, obsługi Klienta)
      • możliwości ciągłego doskonalenia się i rozwoju w kierunkach marketing/reklama, Small Business, zarządzanie firmą, serwis urządzeń GSM

      Zachęcamy do składania aplikacji ze zdjęciem osób z dłuższą perspektywą współpracy

Pracodawcy w Świdnicy