Czy to Twoja firma?

NZOZ Dentalium Centrum Stomatologii J.Kowal, M.Kowal sc praca

Świdnica

Witaj w NZOZ Dentalium, naszym centrum stomatologii, gdzie pasja i doświadczenie łączą się, by zapewnić Ci najwyższej jakości opiekę dentystyczną. Nasza historia zaczęła się ponad 25 lat temu, kiedy to właścicielka praktyki, po ukończeniu wrocławskiej Akademii Medycznej, zdecydowała się na otwarcie własnej praktyki. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, zdobywając specjalizacje i umiejętności, które pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

W Dentalium stawiamy na ciągły rozwój i innowacje. Nasze zaangażowanie w naukę i doskonalenie umiejętności zaowocowało uzyskaniem dyplomu umiejętności Implantologa, co pozwala nam oferować naszym pacjentom kompleksowe rozwiązania w zakresie implantologii. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić leczenie na światowym poziomie, również stosując zaawansowane techniki, takie jak leczenie pod mikroskopem.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres zabiegów stomatologicznych – od usuwania zębów, przez stomatologię zachowawczą, leczenie dzieci, po protetykę. Z wielką troską podchodzimy do najmłodszych pacjentów, co znajduje odzwierciedlenie w prowadzeniu badań profilaktycznych w szkołach oraz leczeniu w gabinecie stomatologicznym w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy. To właśnie tam, dzięki współpracy z Urzędem Miasta Świdnica, stworzyliśmy miejsce, gdzie dzieci mogą otrzymać profesjonalną opiekę w przyjaznej atmosferze.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w zdrowie i uśmiechy naszych pacjentów. Nasze wartości – pasja i doświadczenie – są fundamentem, na którym budujemy zaufanie i zadowolenie każdego, kto przekroczy próg naszego centrum. Zapraszamy do NZOZ Dentalium, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a troska o pacjenta jest naszym priorytetem.

NZOZ Dentalium Centrum Stomatologii J.Kowal, M.Kowal sc najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy NZOZ Dentalium Centrum Stomatologii J.Kowal, M.Kowal sc

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NZOZ Dentalium Centrum Stomatologii J.Kowal, M.Kowal sc

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NZOZ Dentalium Centrum Stomatologii J.Kowal, M.Kowal sc

Siedziba główna

Praca NZOZ Dentalium Centrum Stomatologii J.Kowal, M.Kowal sc - oferty archiwalne

  • Rejestratorka medyczna - 839

    NZOZ Dentalium Centrum Stomatologii J.Kowal, M.Kowal sc
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rejestracja pacjentów, obsługa systemu, prowadzenie dokumentacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, empatia, komunikatywność, otwartość, miła aparycja, doświadczenie w pracy z ludźmi, umiejętność obsługi komputera, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w przedziale godzinowym: 07.30-20.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdnicy