Czy to Twoja firma?

SALON FRYZJERSKI WIKI VIKTORIIA DOMINA praca

Świdnica

SALON FRYZJERSKI WIKI VIKTORIIA DOMINA to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde cięcie jest odzwierciedleniem indywidualności naszych klientów. Znajdujący się w malowniczej Świdnicy, nasz salon jest oazą dla tych, którzy szukają profesjonalizmu i doskonałości w ścinaniu włosów i brody.

Nasza historia, choć nie została tutaj opisana, jest napisana w każdym strzyżeniu, które wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Rozumiemy, że fryzura to nie tylko kwestia wyglądu, ale i samopoczucia, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, z pełnym zrozumieniem jego potrzeb i oczekiwań.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług związanych ze strzyżeniem włosów i brody, które wykonujemy z dbałością o każdy detal. Choć nie dysponujemy informacjami o naszych innowacjach i certyfikatach jakości, możemy zapewnić, że stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby sprostać najnowszym trendom i oczekiwaniom naszych klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią lokalnej społeczności w Świdnicy i chociaż nie posiadamy danych na temat naszej pozycji rynkowej, to każdego dnia staramy się być salonem, do którego nasi klienci chętnie powracają. Nasze usługi są odzwierciedleniem naszej nieznanej misji i wartości, które kierują nami w codziennej pracy.

Zapraszamy do Salonu Fryzjerskiego Wiki Viktoriia Domina, gdzie profesjonalizm łączy się z przyjazną atmosferą, a każde strzyżenie jest krokiem w stronę wyjątkowego stylu, który podkreśli Państwa indywidualność i charakter.

Oferty pracy SALON FRYZJERSKI WIKI VIKTORIIA DOMINA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SALON FRYZJERSKI WIKI VIKTORIIA DOMINA

Mapa SALON FRYZJERSKI WIKI VIKTORIIA DOMINA

Siedziba główna

Praca SALON FRYZJERSKI WIKI VIKTORIIA DOMINA - oferty archiwalne

  • Fryzjer męski barber - 20

    SALON FRYZJERSKI WIKI VIKTORIIA DOMINA
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ścinanie włosów i brody

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: szkoła zawodowa fryzjer

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdnicy