Czy to Twoja firma?

Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej praca

Świdnica

W sercu malowniczego Świdnicy, gdzie tradycja harmonijnie splata się z nowoczesnością, znajduje się nasza niezwykła placówka – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana. Od dnia założenia, 1 września 2006 roku, nieustannie dążymy do tego, by nasza edukacja była nie tylko przekazywaniem wiedzy, ale również formowaniem charakterów młodych ludzi w duchu miłości Boga, Kościoła i Ojczyzny.

Nasza szkoła to coś więcej niż miejsce nauki – to społeczność, w której każdy uczeń jest ważny i doceniany. Z dumą podkreślamy, że naszym patronem jest ks. prałat Dionizy Baran, legendarny duchowny, którego życie było pełne poświęcenia dla innych. Jego dziedzictwo inspiruje nas każdego dnia do tego, by wychowywać uczniów w duchu empatii i zaangażowania społecznego.

Oferujemy kompleksowy program edukacyjny, który obejmuje nie tylko standardowy zakres nauczania, ale także świetlice środowiskowo-socjoterapeutyczne oraz dodatkowe zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce. Rozwijamy talenty naszych uczniów poprzez organizację zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają na odkrywanie i pielęgnowanie indywidualnych pasji – od sztuki po nauki ścisłe.

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z parafią Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz z Caritas Diecezji Świdnickiej, co pozwala nam na realizację misji wychowania w duchu chrześcijańskim i społecznym. Nasze działania edukacyjne są uzupełniane codziennymi bezpłatnymi ciepłymi posiłkami, co świadczy o trosce o dobrostan każdego ucznia.

Choć nie dysponujemy danymi, które pozwoliłyby nam przedstawić naszą pozycję rynkową w liczbach, jesteśmy przekonani, że nasze unikalne wartości i zaangażowanie w rozwój uczniów sprawiają, że zajmujemy wyjątkowe miejsce w sercach rodziców i naszych wychowanków. Wierzymy, że jakość naszej pracy przekłada się na sukcesy naszych absolwentów, którzy z dumą niosą wartości wyniesione ze szkolnych ławek.

Zapraszamy do świata wartości, wiedzy i wzajemnego szacunku, który tworzymy w Niepublicznej Szkole Podstawowej Caritas Diecezji Świdnickiej. Razem kształtujemy przyszłość, która ma mocne fundamenty w tradycji i otwartość na wyzwania jutra.

Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej

Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana w Świdnicy

Szkoła w Kotowicach

Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej - oferty archiwalne

  • Sekretarz szkoły - 835

    Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie sekretariatu w szkole podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w pracy na stanowisku sekretarza szkoły

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel informatyki (5/24 etatu) - 689

    • Świdnica
    • część etatu

      prowadzenie zajęć w klasach IV - VIII szkoły podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne kierunkowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 850 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 5/24 etatu
  • Nauczyciel języka niemieckiego (4/24 etatu) - 593

    • Świdnica

      prowadzenie zajęć w klasach VII - VIII szkoły podstawowej

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4/24 etatu

Pracodawcy w Świdnicy