Czy to Twoja firma?

Pollux Accountant sp. z o.o. praca

Świdnica

             Agencja Pracy Pollux jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Pollux Accountant Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Świdnica
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Pollux Accountant Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pollux Accountant Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pollux Accountant Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Pollux Accountant Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Pollux Accountant Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    • Polkowice
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Dla Naszego Klienta z terenu Polkowic poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      PRACOWNIK MAGAZYNU

      Zakres obowiązków

      • Prace na magazynie.

      Wymagania

      • Dyspozycyjność
      • Zdolności manualne
      • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie 19,00 zł brutto/h
      • Pracę w systemie 2 zmianowym po 10 godzin dziennie 4 dni w tygodniu 06.00 - 16.00 / 18.00 - 4.00
      • Umowa zlecenie
      • Możliwość zatrudnienia przez Klienta na umowę o pracę

Pracodawcy w Świdnicy