Czy to Twoja firma?

FIRMA BOSMAN S.C. BORNER DANUTA, BORNER TOMASZ praca

Rybnik
FIRMA BOSMAN S.C. BORNER DANUTA, BORNER TOMASZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy FIRMA BOSMAN S.C. BORNER DANUTA, BORNER TOMASZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA BOSMAN S.C. BORNER DANUTA, BORNER TOMASZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Praca FIRMA BOSMAN S.C. BORNER DANUTA, BORNER TOMASZ - oferty archiwalne

  • Kucharz/pomoc kuchenna

    FIRMA BOSMAN S.C. BORNER DANUTA, BORNER TOMASZ
    • Rybnik
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Mile widziane doświadczenie w ww. zawodzie. Praca od 9:00 do 18:00 oraz w sobotę i niedzielę. Wynagrodzenie + premia, szczegóły zostaną omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty po wcześniejszym umówieniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku