Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PREFABRYKACJI GÓRNICZEJ PREFROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rybnik
produkcja wyrobów budowlanych z betonu
PRZEDSIĘBIORSTWO PREFABRYKACJI GÓRNICZEJ PREFROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PREFABRYKACJI GÓRNICZEJ PREFROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PREFABRYKACJI GÓRNICZEJ PREFROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PREFABRYKACJI GÓRNICZEJ PREFROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PREFABRYKACJI GÓRNICZEJ PREFROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik laboratorium budowlanego

    PRZEDSIĘBIORSTWO PREFABRYKACJI GÓRNICZEJ PREFROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Czernica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagane wykształcenie średnie budowlane. Charakterystyka pracy: wykonywanie badań wg norm budowlanych. Prowadzenie rejestru badań. Wymagane prawo jazdy kat B. Nadzór nad produkcja wyrobów, dyspozycyjność. Możliwość przyuczenia. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Rybniku