GROS Jerzy Grobarek

Czy to Twoja firma?

GROS Jerzy Grobarek praca

Goczałkowice-Zdrój

FIRMA GROS jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń do wędzenia, parzenia i pieczenia oraz kompleksowym wyposażaniu małych zakładów wędliniarskich oraz wędzarni mięsa, ryb, drobiu, serów i owoców.

PROJEKTUJEMY, produkujemy i sprzedajemy:

  • wędzarnie ogrodowe o pojemności 15kg

  • wędzarnie z funkcjami parzenia i pieczenia o pojemnościach: 50, 90 i 150kg

  • komory wędzarniczo-parzelnicze o pojemnościach; 200, 400 i 600kg

  • projektujemy i wykonujemy również wędzarnie pod INDYWIDUALNE zamówienia Klientów.

GROS Jerzy Grobarek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy GROS Jerzy Grobarek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GROS Jerzy Grobarek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GROS Jerzy Grobarek

Siedziba główna

Praca GROS Jerzy Grobarek - oferty archiwalne

  • Elektryk - Robotyk / Automatyk

    • Goczałkowice-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-4 500 zł / mies.
    • Obecnie poszukujemy na stanowisko: Elektryk - Robotyk / Automatyk

      szczegóły pod nr 691465888

      Zakres obowiązków

      • Montaż i naprawa układów sterowania komór wędzarniczych
      • Przeglądy, remonty, usuwanie awarii i usterek urządzeń elektrycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe
      • Uprawnienia SEP
      • Praktyka i doświadczenie w montażu i obsłudze szaf sterowniczych - minium 2 lata
      • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
      • Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • System pracy jednozmianowy
      • Pracę na pełnym etacie -do 4 500 zł brutto
      • Okres próbny - 1 miesiąc
      • Możliwość wyjazdów za granicę
      • Miejsce pracy Goczałkowice - Zdrój
  • Elektryk - Automatyk

    • 3 000-3 690 zł / mies.
    • O szczegóły proszę dopytywać pod nr tel. 691 465 888 lub aplikować na stanowisko wysyłając CV.

      Wymagania

      • Praktyka i doświadczenie w montażu i obsłudze szaf sterowniczych

      Oferujemy

      • Pracę na pełnym etacie - 3 000 zł netto

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju