Czy to Twoja firma?

Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gorzycach praca

Gorzyce
Działalność szpitali.
www.woloizol.com.pl
Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gorzycach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Prawnik Gorzyce
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gorzycach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gorzycach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gorzycach - oferty archiwalne

  • Doradca prawny

    Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gorzycach
    • Gorzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Świadczenie pomocy prawnej.

      Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 07:00-14:35.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: tytuł magistra prawa, doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy, następnie na czas określony.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gorzycach