Czy to Twoja firma?

WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH praca

Gorzyce

W Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Odwykowego i Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Gorzycach każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom, które niesie ze sobą uzależnienie. Nasza misja, "MIEJ NADZIEJĘ I DAWAJ NADZIEJĘ INNYM", jest dla nas drogowskazem w codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że każdy człowiek zasługuje na szansę na lepsze jutro, a naszym zadaniem jest dostarczenie narzędzi niezbędnych do walki z uzależnieniem.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres świadczeń zdrowotnych, od stacjonarnego i całodobowego leczenia, przez ambulatoryjne wsparcie, aż po detoksykację oraz terapie grupowe i indywidualne. Zajmujemy się również rehabilitacją społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych, co pozwala nam na kompleksowe podejście do problemu uzależnień. Leczenie w naszym ośrodku oparte jest na bio-psycho-społecznym modelu, który jest zaakceptowany przez ekspertów Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasze usługi są dostępne bezpłatnie dla osób ubezpieczonych, dzięki finansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a w przypadku osób nieubezpieczonych – ze środków Ministerstwa Zdrowia. To wszystko odbywa się pod patronatem Województwa Śląskiego, które wspiera naszą działalność, pozwalając na ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług.

Nasza kadra to zespół doświadczonych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie. Rozumiemy, że droga do wyzdrowienia jest trudna i różna dla każdego, dlatego nasze podejście jest zawsze dostosowane do potrzeb i możliwości naszych podopiecznych.

Chociaż nie dysponujemy danymi, które pozwoliłyby nam określić naszą pozycję rynkową, jesteśmy przekonani, że nasza praca i zaangażowanie w leczenie uzależnień przemawiają same za siebie. Jesteśmy tu, aby pomagać, wspierać i przede wszystkim – dawać nadzieję. Zapraszamy do naszego ośrodka w Gorzycach, gdzie każdy znajdzie profesjonalną pomoc i wsparcie na drodze do zdrowia.

WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie it (informatyka) prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH

  • Terapeuta zajęciowy w wtz w gorzycach

    WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH
    • Gorzyce
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH

Siedziba główna

WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Mysłowice
  2. Katowice
  3. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH - oferty archiwalne

  • Kierownik apteki szpitalnej.

    • Gorzyce
    • staż/praktyka
    • Zakres obowiązków

      Zaopatrzenie Ośrodka w produkty lecznicze i wyroby medyczne (leki gotowe, w tym substancje psychotropowe grupy IV-P, niewielkie ilości leków recepturowych i jałowych), środki specjalnego żywieniowego przeznaczenia oraz kosmetyczne, higieniczne, do pielęgnacji, dezynfekcyjne stosowane w medycynie (w tym niewielkie ilości produktów łatwopalnych i żrących oraz właściwe ich przechowywanie, zabezpieczenie i wydawanie, a także wykonywanie innych zadań przewidzianych prawem powszechnie obowiązującymi przepisami wewnętrznymi Ośrodka.
      W aptece Ośrodka nie sporządza się: leków do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, leków w dawkach dziennych, w tym leków cytostatycznych, płynów infuzyjnych, roztworów do hemodializy i dializy dootrzewnowej, kropli ocznych, leków homeopatycznych, wody oczyszczonej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Aptekarz – prawo wykonywania zawodu, badanie lekarskie, aktualna książeczka SANEPID, biegła obsługa komputera - umiejętność obsługi programów MsOffice
      • Inne wymagania: Wymagane kwalifikacje zgodne z art. 93 ust. 3 Prawa Farmaceutycznego. Możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony. szczegółowe informacje, wraz z dokumentami koniecznymi do złożenia znajdują się: Oferta przeznaczona również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sekretarka medyczna

    • Gorzyce
    • umowa o pracę

      - prowadzenie zapisów pacjentów i kalendarza wizyt
      - bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem
      - prowadzenie statystyk, zestawień, raportów
      - obsługa korespondencji służbowej
      - rozliczanie płatności z NFZ
      - tworzenie, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji pacjenta
      - udzielanie informacji w zakresie udzielanych świadczeń zdrowotnych osobiście lub telefonicznie i inne

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, biegła obsługa komputera i Internetu, biegła obsługa komputera - umiejętność obsługi programów MsOffice
      • Inne wymagania: Pracodawca oczekuje osób z dowolnym wykształceniem średnim, umiejętność profesjonalnego reagowania w trudnych sytuacjach, umiejętność pracy w zespole, kultura osobista, życzliwość. Minimum 3-letnie doświadczenie w kontakcie z pacjentem/klientem. Mile widziane doświadczenie na stanowisku sekretarka medyczna. Stanowisko pracy przeznaczone również dla osób niepełnosprawnych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: docelowo zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracownik socjalny

    • Gorzyce

      opieka, rozpoznawanie i zabezpieczanie potrzeb socjalnych pacjentów,
      prowadzenie akt osobowych podopiecznych,
      przyjmowanie i wysyłanie korespondencji dotyczącej podopiecznych,
      utrzymywanie stałego kontaktu z rodzinami podopiecznych i inne

      Wymagania

      • Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, umiejętności interpersonalne, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: wymagane kwalifikacje zgodne z ustawą z dnia 12.03.2004 r. o pomocy społecznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Gorzycach