Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAWKAR praca

Będzin
Transport drogowy towarów
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAWKAR najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Będzin
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAWKAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAWKAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAWKAR - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAWKAR
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Spedycja, załadunek oraz rozładunek towaru.

      Praca na terenie woj. śląskiego.
      Praca na jedną zmianę od godziny 6:00 - do ustalenia z pracodawcą.
      I umowa na okres próbny 1 miesiąc.
      II umowa na czas określony 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: kurs na przewóz rzeczy mile widziane doświadczenie w zawodzie kierowcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Będzinie