Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie praca

Będzin

Witajcie w naszym edukacyjnym świecie, gdzie przeszłość spotyka się z przyszłością, a tradycja łączy się z innowacją. Jesteśmy Szkołą Podstawową nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie, miejscem, gdzie każde dziecko ma szansę rozwijać swoje pasje i zdolności.

Nasza historia zaczyna się od reformy oświatowej, kiedy to wyłoniliśmy się z Miejskiego Zespołu Szkół nr 4, aby stworzyć odrębną, wyjątkową przestrzeń dla młodych umysłów. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, by dostarczać najlepszej jakości edukację.

Nasza kadra pedagogiczna to zespół 42 wykwalifikowanych i pełnych pasji nauczycieli, którzy każdego dnia inspirują i motywują uczniów do zdobywania wiedzy. W naszej szkole stawiamy na nowoczesne metody nauczania, które obejmują nie tylko tradycyjne lekcje, ale również wykorzystanie najnowszych technologii. Dzięki komputerom, multimedialnemu oprogramowaniu edukacyjnemu, dostępowi do Internetu oraz tablicom interaktywnym, uczymy w sposób, który jest zarówno efektywny, jak i atrakcyjny dla młodego pokolenia.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej hali sportowej i kompleksu boisk, które pozwalają naszym uczniom rozwijać zdrowy duch rywalizacji i sportowego zapału. Nasze specjalistyczne pracownie, biblioteka szkolna oraz centrum multimedialne to miejsca, gdzie uczniowie mogą zgłębiać wiedzę i rozwijać swoje zainteresowania.

Oferujemy szeroki zakres zajęć dodatkowych, w tym kółka zainteresowań, klasy sportowe, a także zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze. Dbamy o to, by każdy uczniowie miał równy dostęp do wiedzy i wsparcia, dlatego prowadzimy zajęcia rewalidacyjne, logopedyczne oraz gimnastykę korekcyjną. Nasza świetlica szkolna to bezpieczne i przyjazne miejsce, gdzie dzieci mogą spędzać czas przed i po lekcjach.

Jesteśmy przekonani, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także kształtowanie charakterów i wspieranie wszechstronnego rozwoju. W naszej szkole każdy dzień to nowa przygoda, a każdy uczeń to indywidualność, która zasługuje na indywidualne podejście.

Zapraszamy Was do Szkoły Podstawowej nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie, gdzie każde dziecko ma szansę stać się noblistą swojego życia.

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Sosnowiec
  4. Warszawa
  5. Będzin
  6. Lędziny
  7. Opole
  8. Częstochowa
  9. Piekary Śląskie

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Będzin
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie posiłków, sprzątanie po posiłkach.

      I umowa na czas określony 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

      Wynagrodzenie od 3010 zł brutto + wysługa lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów min. zawodowe, mile widziane gastronomiczne. Roczne doświadczenie zawodowe w gastronomii. Pracowitość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • Będzin
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu

      Prace naprawcze na terenie szkoły, porządki wokół szkoły, drobne remonty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Zgodne z wykonywanym stanowiskiem
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów dowolne. Chęci do pracy. Umiejętność wykonywania remontów, napraw.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 783 PLN

Pracodawcy w Będzinie