Czy to Twoja firma?

ProDecor Marzena Szymańska praca

Będzin

ProDecor to firma handlowo-usługowa, którą tworzy niewielki zespół doświadczonych ekspertów z branży meblarskiej. Wspólnie zaopatrujemy producentów mebli oraz pomagamy w doborze optymalnych dla nich rozwiązań. Dostarczamy wszelkie potrzebne akcesoria do produkcji zabudów kuchennych, szaf czy też drzwi przesuwnych. Naszym klientom staramy się zapewnić jak najlepszą jakość obsługi i jak najlepszy asortyment.

ProDecor Marzena Szymańska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Będzin
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy ProDecor Marzena Szymańska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ProDecor Marzena Szymańska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ProDecor Marzena Szymańska

Siedziba główna

Praca ProDecor Marzena Szymańska - oferty archiwalne

  • Pracownik hurtowni akcesoriów meblowych

    ProDecor Marzena Szymańska
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Kompletacja zamówień oraz wydawanie towarów
      • Rozładunek towarów
      • Kontrola stanów magazynowych
      • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
      • Dbanie o standardy ekspozycyjne
      • Okazjonalna obsługa klientów
      • Dbanie o porządek w magazynie
      • Odbiór oraz dostarczanie towarów samochodem służbowym

      Wymagania

      • Systematyczność w pracy, planowaniu zadań
      • Umiejętność obsługi komputera
      • Umiejętność liczenia i myślenia analitycznego
      • Punktualność, odpowiedzialność, uczciwość i dokładność przy wykonywanych pracach
      • Prawo jazdy kat. B
      • Mile widziana znajomość branży meblarskiej
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Dyspozycyjność w dwie soboty miesięcznie w godzinach 8-12

      Oferujemy

      • Stałą pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, oraz w dwie soboty miesięcznie w godzinach 8-12
      • Zatrudnienie na umowę o pracę
      • Szkolenia podstawowe i produktowe
      • Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Będzinie