Czy to Twoja firma?

Muzeum Zagłębia w Będzinie praca

Będzin

Witaj w Muzeum Zagłębia w Będzinie, skarbnicy historii i kultury, gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością. Nasza podróż rozpoczęła się w 1956 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla świata, by dzielić się bogactwem dziedzictwa narodowego. Znajdując się w sercu malowniczego Będzina, jesteśmy dumnym strażnikiem jego zabytków i historii.

Nasze mury opowiadają historie – od majestatycznego Pałacu Mieroszewskich, przez średniowieczny Zamek w Będzinie z jego wieżą, po Dom Modlitwy "Mizrachi", każdy kąt naszego muzeum tętni życiem minionych epok. Zrewitalizowane Wzgórze Zamkowe oraz tajemnicze Podziemia Będzińskie to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odkrycie przez naszych gości.

Jesteśmy więcej niż muzeum – jesteśmy centrum edukacyjnym i konserwatorskim, gdzie każdy może zgłębić wiedzę o naszym regionie. Nasza działalność wystawiennicza jest dynamiczna i pełna pasji, a edukacyjna – dostępna i angażująca dla wszystkich grup wiekowych. Konserwacja polichromii, elementów architektonicznych oraz prace rewaloryzacyjne w zabytkowym parku to dowód na to, że z szacunkiem podchodzimy do każdego detalu naszego dziedzictwa.

Nasza misja to nie tylko ochrona przeszłości, ale również jej celebracja i udostępnianie dla przyszłych pokoleń. Zapraszamy Cię do doświadczenia tej podróży w czasie i odkrycia z nami sekretów Zagłębia Dąbrowskiego. Przyjdź i zobacz, jak historia ożywa w Muzeum Zagłębia w Będzinie.

Muzeum Zagłębia w Będzinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia bankowość / finanse księgowość / ekonomia magazyn

Oferty pracy Muzeum Zagłębia w Będzinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Muzeum Zagłębia w Będzinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektorzy Nauczyciele Języków Obcych

    Świat Języków Obcych "TIME"
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Popularna
    Dodana
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • umowa o pracę
    Popularna
    Wygasa
  • Nauczyciel informatyki

    Wygasa

Mapa Muzeum Zagłębia w Będzinie

Siedziba główna

Muzeum Zagłębia w Będzinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Muzeum Zagłębia w Będzinie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Będzin
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Poznań
  6. Bytom
  7. Gliwice
  8. Kluczbork
  9. Warszawa
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Muzeum Zagłębia w Będzinie - oferty archiwalne

  • Asystent/ adiunkt/ kustosz

    • Będzin
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Gromadzenie i opracowywanie zabytków i muzealiów etnograficznych; prowadzenie dokumentacji muzealnej; prowadzenie działalności naukowej i dydaktycznej, przygotowywanie ekspozycji stałych i czasowych; opracowywanie scenariuszy i prowadzenie projektów edukacyjnych; oprowadzanie po wystawach stałych i czasowych; organizacja imprez folklorystycznych i pokazów etnograficznych.

      Minimum jeden raz w miesiącu praca w sobotę i niedzielę.

      I umowa na okres próbny do 3 miesięcy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Etnografia / etnologia
      • Inne wymagania: Znajomość pakietu Microsoft Office lub innych edytorów tekstu. Mile widziane doświadczenie w placówkach muzealnych lub instytucjach kulturalnych. Poziom najomości języka angielskiego A2 lub wyższy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Będzinie