POLSKIE CENTRUM SAMOCHODOWE sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

POLSKIE CENTRUM SAMOCHODOWE sp. z o.o. praca

Będzin

Oferujemy kompleksową i szybką diagnostykę, mechanikę pojazdową, serwis klimatyzacji oraz wymianę opon. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani mechanicy, którzy od lat pracują w branży, dzięki czemu masz pewność, że Twój pojazd trafi w ręce specjalistów. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Klienci korzystający z naszych usług zawsze otrzymują zarys kosztorysu oraz informacje z jakim problem musimy się zmierzyć. W naszym serwisie zawsze używamy tylko sprawdzonych marek części gwarantujących najwyższa jakość oraz długą żywotność. Posiadamy szeroki wybór części samochodowych i często konsultujemy z klientem dobór części tak, aby klient mógł z satysfakcją odebrać samochód po wykonanej usłudze.

Oferty pracy POLSKIE CENTRUM SAMOCHODOWE sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKIE CENTRUM SAMOCHODOWE sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLSKIE CENTRUM SAMOCHODOWE sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dąbrowa Górnicza
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Blachownia
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POLSKIE CENTRUM SAMOCHODOWE sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 4 500-8 000 zł / mies.
    • Oferujemy kompleksową i szybką diagnostykę, mechanikę pojazdową, serwis klimatyzacji oraz wymianę opon. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani mechanicy, którzy od lat pracują w branży. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Klienci korzystający z naszych usług zawsze otrzymują zarys kosztorysu oraz informacje z jakim problem musimy się zmierzyć. W naszym serwisie zawsze używamy tylko sprawdzonych marek części gwarantujących najwyższa jakość oraz długą żywotność. Posiadamy szeroki wybór części samochodowych i często konsultujemy z klientem dobór części tak, aby klient mógł z satysfakcją odebrać samochód po wykonanej usłudze.

      Zakres obowiązków

      • Diagnostyka i naprawa pojazdów

      • Utrzymanie właściwego stanu stanowiska pracy

      Wymagania

      • Wiedza z zakresu mechaniki

      • Doświadczenie w pracy na stanowisku

      • Dobra organizacja pracy

      • Samodzielność, sumienność, uczciwość i odpowiedzialność

      • Prawo jazdy kategorii B

      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju, wynagrodzenie zależne od nakładu pracy, wiedzy i umiejętności.

        Umowa o pracę: pełny etat.
        Możliwa również: umowa zlecenie, umowa o dzieło, samozatrudnienie.

        Dobrą atmosferę

Pracodawcy w Będzinie